DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY

Apie mus

1993 metų pradžioje Vilainių kaime įkurta įmonė pradėjo gaminti nedidelius žemės ūkio padargus: plūgus ir kultivatorius. Didėjant šių padargų poreikiui, įmonė plėtėsi ir didino gaminių asortimentą. 1997 metais UAB „Laumetris“ persikėlė į Keleriškių gyvenvietėje įsigytas patalpas. Jas sutvarkė bei įsigijo naujų metalo apdirbimo staklių.

Po rekonstrukcijos pradėta gaminta ir nauja žemės ūkio technika: priešsėjinio įdirbimo agregatai, diskinės sėjamosios, traktorinės puspriekabės, tankinimo volai. 1997 metų pavasarinėje parodoje „Ką pasėsi – 97“ gavo laureato vardą. Svarbi padėka gauta 1998 metais iš Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus: „Dėkoju Jums, kad, puoselėdami gražias mūsų krašto žemdirbystės tradicijas, gaminate gerą, kokybišką lietuvišką žemės ūkio techniką ir atsikuriančiame Lietuvos kaime steigiate mokslo naujoves. Linkiu Jums kūrybinio polėkio ir sėkmės".

Vėliau daugelį kartų įmonė demonstravo savo gaminamą techniką parodose ir tapo jų laureatu. 2000 ir 2004 metais gavo tarptautinės parodos „Agrobalt“ aukso medalius už priešsėjinį agregatą KLS-4.0 ir už diskinę ražieninę sėjamąją DS-4.0.

1999 metais Lietuvos artojai pradėjo dalyvauti pasaulinėse arimo varžybose su įmonėje sukonstruotais ir pagamintais specialiais plūgais. 2008 metais Austrijoje su tokiu plūgu aręs Kazys Genčius iškovojo bronzos medalį.

Šiuo metu yra dar labiau išsiplėtusi gamybinė bazė. Tai leido pradėti gaminti našius didelių gabaritų agregatus: 10 metrų pločio sunkiuosius žemės įdirbimo kultivatorius, 8 metrų pločio diskinius skutikus, 24 ir 30 tonų traktorines puspriekabes, 20 m3 vandenvežius ir kitą techniką.

Įmonės produkciją atstovauja 23 oficialūs atstovai visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Taip pat UAB „Laumetris“ yra oficialus Austrijos įmonės „APV“ atstovas Lietuvoje.

 

 

 

Privatumo politika