DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY

Produktai / Ruloniniai presai su smulkintuvu Sipma

Ruloniniai presai su smulkintuvu

Ruloninis presas Sipma PS 1312, Laumetris

UAB „Laumetris“ siūlo ruloninį presą su smulkintuvu. Žolinių pašarų susmulkinimas įgalina geriau pripildyti presavimo kamerą ir geriau suspausti. Dėka smulkinimo, pagerėja silosavimo procesas, užtikrinama aukščiausia gaunamo šienainio kokybė. Naudojant šiuo presu pagamintą pašarą palengvėja rulonų smulkinimo procesas šėrimo metu, bei šį pašarą geriau įsisavina galvijai. Norint šiuo presu presuoti nesmulkinant žolinių pašarų, smulkintuvą galima lengvai atjungti. Šis presas standartiškai turi elektra varomą rulonų apvyniojimo mechanizmą. Todėl galima naudoti aprišimą tinkleliu, o taip pat ir viengubą arba dvigubą aprišimo virvės sistemą.
 

Ruloninio preso PowerCut su smulkintuvu darbo privalumai

  • gaunamas aukštesnės kokybės silosas - susmulkinta medžiaga geriau suspaudžiama;
  • paprastesnis susmulkintos medžiagos padavimas šėrimui;
  • mažesnis plėvelės sunaudojimas - PowerCut prese yra didelio diametro kamera iki 1,3 m. Taip iki 17 procentų padidinamas rulono tūris, o jo paviršius- tik 11 procentų. Tuo būdu, plėvelės sąnaudos sumažėja 6 procentais vienam tūrio vienetui;
  • lėšų taupymas- smulkinimo mechanizmo naudojimas ir rulono diametro padidėjimas sumažina siloso savikainą;
  • galima pasirinkti apvyniojimo būdą - presuose jau yra  standartiškai įmontuotas apvyniojimo mechanizmas, galintis vynioti vienguba ar dviguba virve, o taip pat ir tinkleliu. Klientas gali pasirinkti darbo našumo formavimą, nes apvyniojimo tinkleliu mechanizmas didina darbo našumą iki 25 procentų.
  • du presai viename - smulkinimo mechanizmą galima išjungti iš traktoriaus kabinos, todėl žolę galima rinkti tradiciniu būdu;
  • aukštas presavimo lygis - kamera uždaroma sinchronizuotomis mechaninėmis spynomis, prie kurių prijungti du indikatoriai - iš abiejų pusių. Jie signalizuoja ir apie nepilną kameros užsidarymą.