DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY

K-15 mašina nuima kanapių viršunėlių lapelius, žiedynus ir sėklas. Mašinos pagrindas: 300-340 AG traktorius su frontaliniu krautuvu, dvejintais ratais ir galinga hidrauline sistema su 200 ltr/min tepalo siurbliu. Traktoriaus krautuvo priekyje sumontuota 6 m. šukuotuvė, su kuria nuo stiebų nušukuojami lapeliai, žiedynai ir sėklos. Nušukuota masė juostiniais transporteriais pernešami į surinkimo bunkerį. Bunkeris įtvirtintas galinėje traktoriaus pakaboje ir talpina 15 m³ žalios masės. Iš bunkerio surinkta masė gradininiu transporteriu pernešama į pervežimo puspriekabę PTL-20K.

Puspriekabėje PTL-20K esanti masė pervežimo metu yra vedinama oro srautu – galingas ventiliatorius per perforuotą dugną pučia aplinkos orą iš surinktos masės išnešdamas lauk šilumą ir drėgmę. Tai be galo svarbus procesas norint išlaikyti tinkamas nušukuotų kanapių savybes. Informacija apie PTL-20K puspriekabę šioje nuorodoje.

K-15 kanapių nurinkimo sistema įprastai yra komplektuojama su atitinkamo dydžio šukuotuve bei derinama su turimu traktoriumi. Dėl skirtingų parametrų kiekviena K-15 sistema turi būti braižoma pagal kliento turimą techniką ir pritaikoma pagal reikiamus poreikius. Traktoriaus tepalo sistema pagrinde yra skiriama šukuotuvei bei nedidelis kiekis transporterio pavarai. Gale esančio kėbulo bortų atidarymas/uždarymas, kėbulo pakėlimas/nuleidimas bei dugne esantis transporteris yra aptarnaujami atskiros tepalo sistemos, kuri yra varoma nuo traktoriaus kardano. Kėbulas turi atskirus LED žibintus taip pat papildomai galima montuoti baltos šviesos darbinius LED žibintus. Dėl darbų sklandumo montuojamos kelios kameros.

Visa speciali Laumetrio technika, skirta kanapių augintojams, čia - nuoroda

 

 

Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris