DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY

Produktai / Technika kanapių augintojams

Technika kanapių augintojams

Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris

Kanapių auginimas tapo pajamingu verslu, bet kanapių žiedynų, sėklų, lapelių ir stiebų nuėmimas gana sudėtingas procesas. Laumetris, UAB šiais metais (2019) sukūrė ir pagamino šias mašinas atskirų kanapių dalių nuėmimui.

Kanapių stiebų pjaunamoji KP-4 pjauna kanapių stiebus 4 aukštais kas 60 cm. - tokio ilgio stiebai yra priimami perdirbimui į pluoštą Kėdainių kanapių pluošto perdirbimo įmonėje („Natūralus pluoštas“ UAB). Darbinis greitis siekia 12-15 km/h, pjaunamosios darbinis plotis 2,8 m., šiam agregatui reikalingas 160-200 AG traktorius su 1000 aps/min darbinio veleno pavara. Transporto padėčiai pjovimo juostos užlenkiamos hidro cilindrais ir hidrauliškai užrakinamos. Transporto padėtyje pjaunamoji važiuoja ant galinių 520 mm pločio ratų. Šiais metais 6-ios tokios mašinos nupjovė 1500 ha. Kaip dirba mašina galima pamatyti nuorodoje esančioje apačioje. Daugiau techninių parametrų bei informacijos apie KP-4 galite rasti šioje nuorodoje.

K-15 mašina nuima kanapių viršunėlių lapelius, žiedynus ir sėklas. Mašinos pagrindas: 300-340 AG traktorius su frontaliniu krautuvu, dvejintais ratais ir galinga hidrauline sistema su 200 ltr/min tepalo siurbliu. Traktoriaus krautuvo priekyje sumontuota 6 m. šukuotuvė, su kuria nuo stiebų nušukuojami lapeliai, žiedynai ir sėklos. Nušukuota masė juostiniais transporteriais pernešami į surinkimo bunkerį. Bunkeris įtvirtintas galinėje traktoriaus pakaboje ir talpina 15 m³ žalios masės. Iš bunkerio surinkta masė gradininiu transporteriu pernešama į pervežimo puspriekabę PTL-20K. Daugiau techninių parametrų bei informacijos apie K-15 galite rasti šioje nuorodoje.

Puspriekabėje PTL-20K esanti masė pervežimo metu yra vedinama oro srautu – galingas ventiliatorius per perforuotą dugną pučia aplinkos orą iš surinktos masės išnešdamas lauk šilumą ir drėgmę. Tai be galo svarbus procesas norint išlaikyti tinkamas nušukuotų kanapių savybes. Informaciją apie PTL-20K puspriekabę rasite šioje nuorodoje.

Ketvirtoji Laumetrio gaminamos kanapių serijos mašina – tai frontalinis volas nušukuotų kanapių stiebų suvolavimui. Jį galima sėkmingai naudoti ir tarpinių augalų volavimui priešais traktorių, kad po to suguldyta masę lengviau įterptume skutimu ar arimu. Informaciją apie VZM-3 frontalinį volą rasite šioje nuorodoje.

 

 

Kanapių pjaunamoji KP-4, Laumetris Kanapių pjaunamoji KP-4, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Kanapių nurinkimo sistema K-15, Laumetris Traktorinė puspriekabė kanapių transportavimui PTL-20K, Laumetris Traktorinė puspriekabė kanapių transportavimui PTL-20K, Laumetris Traktorinė puspriekabė kanapių transportavimui PTL-20K, Laumetris Frontalinis volas kanapėms VZM3, Laumetris Frontalinis volas kanapėms VZM3, Laumetris

 

Your subscription could not be saved. Please try again. Deja, bet registracija nepavyko, pamėginkite iš naujo.
Your subscription has been successful. Registracija sėkminga.

Newsletter subscription

Kviečiame prisijungti prie Laumetrio naujienlaiškių.

0 lists selected
/