DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY
DURABILITY AND REALIABILITY IN ONE
CUSTOM MADE WITH PRECISION
WHERE IDEAS BECOME REALITY

Produktai / Parodos, Renginiai, Demonstracijos

2024 05 23

Seminaras - rapso ir javų auginimo subtilybės

 • Temos:
 • Juostinė sėja su RSL žieminio rapso sėjamosiomis
 • Juostinė sėja su RS universaliomis javų sėjamosiomis
 • Vieta ir laikas: birželio 04 d. 11:00 Laumetryje: Technikos g. 5, Keleriškiai, Kėdainių raj., 57342
 • Registracija +370 699 85680 Aistis
 • Seminaras 2023 09 14 Pociūnėliuose, Joniškėlio bandymų stotis, Laumetris

2024 02 09

Seminaras - inovatyvių technologijų taikymas ūkininkų ūkiuose

 • Temos:
 • 1) Juostinės sėjamosios daugiafunkcinio prototipo diegimas ūkininkų ūkiuose dirvožemio tvarumo ir ekologinio pranašumo didinimui - Dr. V. Damanauskas ir A. Miknevičius
 • 2) Dirvožemio suslėgimo poveikis derliui - Dr. V. Damanauskas
 • 3) Inovacinių bandymų vykdymas Lietuvos ūkininkų ūkiuose - Dr. D. Jablonskytė-Raščė
 • 4) ES paramos poreikis technologijų diegimui ūkininkų ūkiuose - Dr. Edita Karbauskienė
 • Vasario 09-tą dieną 10:00 Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje (konferencijų salėje) Kauno g. 108, Ukmergė
 • Registracija +370 614 08793 Edita
 • Seminaras 2023 09 14 Pociūnėliuose, Joniškėlio bandymų stotis, Laumetris

2023 09 11

Technologinių vėžių purentuvo ir juostinės sėjamosios kviečiams demonstracija

2022 06 06

"Žieminio rapso auginimas plačiuose tarpueiliuose"

2022 02 10

Neįprastas pasveikinimas su Lietuvos valstybės atkūrimo diena: dvi Kėdainių krašto įmonės trispalve technika atvežė linkėjimus miestui

Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris

Vasario 16-tosios išvakarėse kėdainiečius nustebino dvi rajone gerai žinomos įmonės - UAB „Dotnuva Baltic“ ir UAB „Laumetris“. Trys nauji galingi traktoriai su prikabintomis Lietuvos vėliavos spalvų – geltona, žalia, raudona - puspriekabėmis apsuko ratą pagrindinėmis miesto gatvėmis ir taip simboliškai pasveikino miestą su valstybės švente. Spalvingą įmonių idėją su entuziazmu sutiko ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Prieš gerus metus bendradarbiavimo sutartį pasirašiusių „Dotnuva Baltic“ ir „Laumetris“ įmonių atstovai pasakoja, kad sumanymas išskirtinai atšvęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kilo spontaniškai. „Visada ieškome įdomesnių būdų, kaip populiarinti parduodamą techniką. Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai kartu su „Laumetrio“ komanda sugalvojome, kad reiktų išnaudoti ryškių spalvų techniką ir simboliškai pasveikinti Kėdainių miestą,“ pasakoja „Dotnuva Baltic“ vykdantysis direktorius Dangis Valaitis. UAB „Laumetris“ direktorius Kazys Čiurila sako, kad jo atstovaujama įmonė visada prisijungia prie Kėdainių švenčių ir iniciatyvų, o šiais metais trispalvė kelionė per Kėdainių miestą kartu su Dotnuvos įmone tapo dar vienu simboliniu valstybingumo paminėjimu.

Tokia šiemet yra įmonių bendra dovana Lietuvai, mininčiai valstybės atkūrimo 104 metų sukaktį. Kelionė trimis naujais „Case IH“ traktoriais tą dieną pajudėjo iš dviejų skirtingų vietų – „Dotnuva Baltic“ technikos pardavimų ir aptarnavimo centro Dotnuvoje ir „Laumetrio“ būstinės Keleriškėse. Trijų spalvų traktoriai susitiko prie įvažiavimo į miestą ir pagrindine Basanavičiaus gatve judėjo iki pat Kėdainių arenos, kuri kaip tik šiuo metu taip pat simboliškai apjuosta milžiniška Lietuvos vėliava. Vėliau technikos sąstatas pajudėjo į pagrindinę tikslo vietą – Didžiosios Rinkos aikštę, kur įvyko susitikimas su Kėdainių rajono savivaldybės meru Valentinu Tamuliu.

Į šią misiją UAB „Laumetris“ atstovai pasiėmė simbolines dovanas – menininkės sukurtus, iš metalo pagamintus simbolinius Lietuvos kontūrus su abiejų įmonių pavadinimais ir užrašu „Kėdainiai 2022“. Dovanos buvo įteiktos savivaldybės merui V. Tamuliui, vieną iš puspriekabių įsigijusiam Kėdainių rajono ūkininkui Povilui Dambrauskui ir „Dotnuva Baltic“ komandai.

UAB „Laumetris“ direktorius Kazys Čiurila, prisimindamas ne vieną įgyvendintą projektą Kėdainių mieste, dar kartą padėkojo merui už geranorišką požiūrį, o „Dotnuva Baltic“ – už sėkmingą bendradarbiavimo pradžią. Ūkininkui P. Dambrauskui ir jo tėvų ūkiui „Laumetrio“ vadovas padėkojo už ne pirmą pirkinį per ilgus ūkininkavimo metus ir palinkėjo sklandaus darbų sezono.

„Dotnuva Baltic“ vykdantysis direktorius D. Valaitis, kuris, beje, vairavo ir vieną iš šventinių traktorių, sveikindamas Kėdainius ir švenčiančius krašto žmones perdavė simbolinę žinutę nuo kaimo miestui. „Lietuvos žemės ūkis tiek prieš šimtą metų, tiek šiais laikais sudaro reikšmingą dalį valstybės ekonomikoje. Kartu su žemdirbiais dalyvaujame svarbioje misijoje – esame atsakingi už sveiką ir tvarų maistą žmonijai. Džiaugiamės galėdami Lietuvos ūkininkus ir įmonių darbuotojus, kurių didžioji dauguma kėdainiečiai, pasveikinti artėjančio pavasario ir naujo sezono pradžia!”

Lietuvoje kasmet parduodama daugiau kaip 120 naujų „Case IH“ traktorių ir 55 įvairaus dydžio „Laumetrio“ gamykloje pagamintų puspriekabių.

Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris Neįprastas pasveikinimas su vasario 16, Dotnuva Baltic ir Laumetris